Konkurs na scenariusze filmów promujących studiowanie na Wydziale MFI UG rozstrzygnięty!

W dniu 9 maja odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursach na scenariusze promujące studiowanie na Wydziale MFI UG. Poniżej wyniki konkursu:

WYNIKI KONKURSU NA SCENARIUSZE FILMU PROMUJĄCEGO STUDIOWANIE NA WYDZIALE MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO KIERUNKU:

FIZYKA LUB FIZYKA MEDYCZNA

2 miejsce – Julia Klijer – nagroda 200 zł

3 miejsce – Selena Kuźniewska – nagroda 100 zł

INFORMATYKA

2 miejsce – Julia Komorowska – nagroda 200 zł

3 miejsce – Michał Wirkowski – nagroda 100 zł

MATEMATYKA

2 miejsce – Jerzy Paprocki – nagroda 200 zł

3 miejsce  - Selena Kuźniewska – nagroda 100 zł

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu pomysłowości, kreatywności i odwagi! We wszystkich trzech kategoriach zwyciężył student kierunku Produkcja Form Audiowizualnych Pan Krystian Dzięcielski. Na bazie jego scenariuszy będziemy realizować krótkie spoty reklamowe promujące studiowanie fizyki, matematyki i informatyki. Z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy!

Dziękujemy również naszym Sponsorom, którzy ufundowali nagrody w konkursie: firmom Kainos, JitTeam, Aplitt oraz Fundacji Cogitato

Data publikacji: poniedziałek, 27. Maj 2024 - 12:24; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 27. Maj 2024 - 12:30; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska